Szanowni Państwo,

Od chwili powstania naszej szkółki dokładamy wszelkich starań, aby nasza produkcja sadzonek roślin i drzew była wysokiej jakości i w coraz większym asortymencie.

Nie możemy pochwalić się pokoleniową tradycją szkółkarską lub wieloletnim doświadczeniem w branży leśnej, ponieważ istniejemy na rynku zaledwie od 2008 roku. Jednak z całą pewnością mogę stwierdzić, że „rozumiemy rośliny”. To jest najbardziej trafne określenie tego co udało nam się w ciągu ostatnich lat osiągnąć. I tylko wprawiony szkółkarz wie ile podjęliśmy prób i popełniliśmy błędów, aby móc zaoferować Państwu piękny materiał szkółkarski w postaci dobrze ukorzenionych, zahartowanych i wypielęgnowanych sadzonek drzew i roślin. Oboje z mężem staliśmy się pasjonatami, zafascynowani florą otaczającego świata, z każdym dniem zgłębianą.

Świetna kondycja naszych sadzonek

Nasze sadzonki roślin i drzewek są zawsze w świetnej kondycji, dobrze odżywione (stosujemy tylko markowe nawozy otoczkowane), wolne od chorób oraz szkodników (regularna pielęgnacja to podstawa), ponadto wychodzimy Klientom na przeciw oferując najniższą obecnie na rynku cenę.

Hurtownia sadzonek

Wszystkich Klientów hurtowych zachęcamy do zapoznania się z naszym atrakcyjnym cennikiem hurtowym.

Sklep internetowy z sadzonkami

Klientów detalicznych zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego, w którym oferujemy sadzonki drzewek i roślin w wyjątkowo przystępnych cenach.

Rośliny iglaste

Ze względu na swoją niezmienność, rośliny iglaste doskonale sprawdzą się w każdym parku, skwerze czy przydomowym ogrodzie. Wymagają prostej pielęgnacji i odznaczają się wysoką odpornością na mróz.

Rośliny liściaste

Rośliny liściaste mogą być sadzone pojedynczo lub w grupach, pozwalając uzyskać ciekawe efekty wizualne. Tego typu rośliny mogą stać się przepiękną ozdobą każdego zielonego terenu.

Rośliny dzikie

Rośliny dzikie to gatunki występujące naturalnie najczęściej w lasach oraz zaroślach. Ich wymagania glebowe są niewielkie, więc większość z nich dobrze czuje się nawet na jałowych ziemiach.

Rośliny owocujące

Rośliny owocujące wydają plony, które mogą być spożywane przez ludzi bądź ptaki. Uprawia się je również dla owoców, z których są przyrządzane dżemy, konfitury oraz nalewki.

Rośliny miododajne

Rośliny miododajne dostarczają pszczołom niezbędnego surowca do produkcji miodu. Mogą być hodowane zarówno na terenach płaskich, jak również na skarpach.

Byliny

Byliny to powszechnie znane rośliny wieloletnie, które mogą stanowić piękną ozdobę parku, skweru czy przydomowego ogrodu. Mogą posiadać różne kształty i kolory liści oraz kwiatów.

Rozchodniki

Rozchodniki to rośliny niewymagające, które są w stanie poradzić sobie nawet na stanowiskach ubogich w wodę. Są najczęściej polecane do obsadzania skalniaków oraz rabat.